W dniach 5 – 6 grudnia w sklepach na terenie Kramska: EMKO,  Polo Market i Twój Market odbyła się zbiórka żywności pod hasłem „Czerwonokrzyska Gwiazdka”.  Pragniemy złożyć podziękowania wymienionych sklepów. Bardzo dziękujemy wszystkim wolontariuszom za pomoc w zbiórce,  w szczególność Pani Ilonie Jedlińskiej. Podziękowania składamy również:

  • Pani Dorocie Lewandowskiej,
  • Pani Annie Jaronieskiej,
  • Pani Patrycji Piskorz,
  • Pani Jadwidze Gwóźdź,
  • ks. Piotrowi Stannemu

oraz dużemu gronu naszej wspanialej młodzieży.

Pragniemy poinformować, że zebrano około 15 koszy produktów spożywczych oraz kwotę 644,60 zł do puszek, które przekazano do PCK w celu zorganizowania Wieczerzy Wigilijnej dla osób bezdomnych i ubogich. Otrzymaliśmy również 20 paczek żywnościowych dla uboższych rodzin z naszej gminy.

Wszystkim, którzy nawet najmniejszym gestem okazali wsparcie jeszcze raz bardzo serdecznie dziękujemy!

Pragniemy również poinformować, iż prezes Klubu HDK PCK w Kramsku Zasłużony Honorowy Dawca Krwi Pan Przemysław Parucki decyzją z dnia 18.08.2014 uhonorowany został odznaką „Honorowy Dawca Krwi –  Zasłużony dla Zdrowia Narodu”.  Jest to wielkie wyróżnienie, które jest uhonorowaniem jego wieloletniej charytatywnej pracy na rzecz PCK oraz oddaniem ponad 45 litrów krwi na rzecz ratowania zdrowia i życia ludzkiego. Pragniemy złożyć serdeczne gratulacje i życzyć  dużo zdrowia oraz dalszego zapału i chęci do niesienia pomocy drugiemu człowiekowi.